+38(057)392-11-71           +38(057)392-11-68          sfg_lan@ukr.net

СФГ «ЛАН»

КЛЮЧОВІ ЕТАПИ РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМСТВА

 

▪ 2000

Створення СФГ «ЛАН»

Маляр Віктор Якович, будучи вихідцем з маленького села Гнилиця, ніколи не забував про свою родину та велику сім’ю. Досягнувши певного успіху в кар’єрі, було прийнято рішення про створення невеликого фермерського підприємства для того, щоб забезпечити робочі місця, соціальну підтримку та майбутній розвиток та процвітання села та його жителів.

 

▪ 2001

Зібраний перший врожай

З цього року компанія активно купує та орендує сільгоспземлі на довгостроковій основі. Інвестуються власні кошти на техніку, розширення посівних площ та утримання персоналу.

 

▪ 2002

Розширення

У цьому році відбувається наймасштабніше інвестування підприємства. Кількість с/г площ збільшується до 1000 га. Також відбувається розширення кадрів у 3 рази.

Нові співпрацівники – виключно місцеві жителі. Тим самим ми забезпечили 50% усіх робочих місць села. Також залучили фахівців для навчання персоналу, чим підняли грамотність населення.

 

▪ 2004

Отримана перша нагорода

Розпорядженням Кабінету Міністрів України СФГ «ЛАН» визначено переможцем всеукраїнського конкурсу «Кращий роботодавець 2003р.».

 

▪ 2007

Підприємство набирає оберти

Прийнято рішення про розширення посівних площ до 200 га. У зв’язку з цим підприємство купує новітню зернозбиральну техніку виробництва одного зі світових лідерів сільськогосподарського машинобудування – корпорації CLAAS.

 

▪ 2009

Досягнення головної мети компанії

Прийнято рішення про запуск щорічної програми соціальної відповідальності компанії. Виділення коштів населенню району на ліки у розмірі $10 000 та на благоустрій, інфраструктуру – $20 000 у рік.

 

▪ 2011

Соціальна відповідальність

Окрім щорічних виплат в рамках програми соціальної відповідальності СФГ «ЛАН», створюється проект допомоги у ремонті районної шкіл с. Гнилиця.

Коли намагалися закрити єдину школу у с. Гнилиця через плачевний стан приміщення та нестачу коштів місцевого бюджету на її ремонт, за ініціативою голови СФГ «ЛАН» Маляра Віктора Яковича були виділені власні кошти компанії в розмірі $ 100 000 і $ 200 000 залучені з бюджету.

 

▪ 2012

Розширення оброблюваних с/г площ до 2300 га

Ефективність роботи підприємства дозволяє розширити посівні площі та с/г парк. У цей рік компанія купує нову техніку – комплекс посівний, трактор та сівалку NewHolland.

 

▪ 2014

Створення ТОВ «Агроекспорт ЛАН»

У 2013 р. СФГ «ЛАН», не дивлячись на маленький масштаб підприємства, практикує зовнішньоекономічну діяльність і продає свій урожай на експорт відомим транснаціональним компаніям. Так як ведення ЗЕД виявилося досить трудомістким процесом, який потребує нових спеціализованих кадрів, було прийнято рішення про створення ТОВ «Агроекспорт ЛАН» з головним офісом у Харкові, яке займається виключно зовнішніми операціями групи ЛАН.

 

▪ 2015

Підписання угод з великими компаніями

У цьому році ми сміливо виходимо на міжнародний ринок і укладаємо зовнішньоекономічні контракти з великими міжнародними компаніями такими, як SPIKE TRADE, GLENCORE GRAIN V.B., KERNEL та іншими.

 

▪ 2016

Співпраця з ЄБРР

Підписання грантової угоди про реалізацію проекту стратегічного розвитку ТОВ «Агроекспорт ЛАН» з Європейським Банком Реконструкції та Розвитку. Завершення будівництва власного зерносховища з потужністю одноразового зберігання до 5 тис. тон.

 

▪ 2017

Оновлення машино-тракторного парку

 

Придбання третього комбайну СLASS, двох жаток для соняшника та сівалки, завдяки чому прдуктивність підприємства збільшилась на 15%.