+38(057)392-11-71           +38(057)392-11-68          sfg_lan@ukr.net

СФГ «ЛАН»

Кожного року, наприкінці літа, хлібороби підводять перші підсумки своєї важкої праці. Хліб, що засіяний минулої осені та цієї весни зібраний і перевезений у комори. Серпень стає для всіх жниварів своєрідним моментом істини. Він показує на скільки добре спрацював колектив цього року.

Отож, і у фермерському господарстві «Лан» підведені перші підсумки.

Цей рік не став виключенням, і не порушуючи багаторічні традиції Віктор Якович Маляр виділяє фінансові ресурси на проведення свята збору урожаю.

Після кількох тижнів наполегливої, відповідальної та кропіткої праці, весь колектив зібрався у дружньому колі, щоб відсвяткувати «Обжинки», або «Свято урожаю 2017».

На громадському стадіоні зібралися працівники з родинами, керівництво господарства та односельці.

У тіні величезних дерев, на березі річки, за святково накритими столами трударі поля відзначали перші досягнення у зборі урожаю. Керівництво СФГ «Лан», в особі Віктора Яковича Маляра привітали всіх присутніх з таким важливим днем. Кожен працівник був не обділений увагою і щирою подякою за свою працю.

Серед присутніх була і молодіжна футбольна команда «АгроЕкспортЛан», яка провела матч в рамках районного турніру і отримала впевнену перемогу над командою «Водник» с. Червона Хвиля. Після закінчення матчу команди отримали від Віктора Яковича привітання і подарунки.

Свято продовжувалося до пізньої пори. Пісні, танці, веселий настрій – ось чим запам’ятається цьогорічне свято. Попереду ще багато роботи: у полі кукурудза та соняшник. Тож все ще попереду!