+38(057)392-11-71           +38(057)392-11-68          sfg_lan@ukr.net

СФГ «ЛАН»

Футбольна команда «Лан» була заснована у 2002 році.

Капітаном команди став Трофимченко С.Г.

На протязі чотирьох років фінансування команди повністю здійснювалось за рахунок фермерського господарства. Була закуплена фірмова футбольна форма з логотипом «ЛАН», буци, м’ячі, сітки на ворота.

Виділялися кошти на бензин та на премії гравцям.

Після закінчення сезону для всієї команди і вболівальників влаштовувалося свято. І така увага з боку керівництва не була марною. Хлопці відстоювали честь підприємства за яке грали. Кожного року були серед лідерів.

Забігаючи на перед можна відзначити їх результати. Так у 2002 році – ІІ місце у чемпіонаті Великобурлуцького району; 2003 – ІІ місце; 2004 – І місце - Чемпіони Великобурлуцького району і в 2005 році команда стає володарем Суперкубку Великобурлуцького району.

У 2017 році команда була реорганізована у футбольну команду «АгроЕкспорт Лан» та продовжує займати призові місця в турнірній таблиці районного чемпіонату.


06.05.2018 розпочався перший тур Першості Великобурлуцького району з футболу серед підприємств та організацій на 2018 рік.

На початку туру ФК “АгроЕкспорт Лан” зазнавав поразки і займав не найкращі позиції у турнірній таблиці. Проте, після безумовної перемоги з рахунком 15:0 над ФК “Водник” гравці зібралися духом і почали дрібними, але впевненими кроками підніматися вгору по турнірній таблиці.

Тим часом, кращий снайпер Першості 2017р., Дмитро Гриценко претендує на це звання і цього року. Дмитро очолює бомбардирські перегони, забивши 10 м’ячів, чим ФК “АгроЕкспорт ЛАН” може пишатись.

СФГ “ЛАН” підтримує ФК “АгроЕкспорт ЛАН” та, незважаючи ні на що, буде підтримувати і надалі. Адже, головне, що у наші часи молодь так захоплюється спортом.