+38(057)392-11-71           +38(057)392-11-68          sfg_lan@ukr.net

СФГ «ЛАН»

Щорічною традицією залишається презентування подарунків до основних шкільних свят: 1 Вересня, Новий Рік та Останній дзвоник.

Приміром у 2004 році 15 дітей Гниличанської школи були відправлені на екскурсію до міста Львів. За кошти підприємтва діти проживали, харчувалися та відвідували безліч цікавих екскурсій, у тому числі денну екскурсію по «Золотій підкові Львівщині».

За сприяння Маляра Віктора Яковича та депутата Біляєвої А.Я. у 2010 році подано клопотання до Харьківської ОДА з приводу ремонта Гниличанської школи. Адміністрація господарства прийняла рішення з власних коштів виділити 100000$. За допомогою Сапронова Ю.А., Чернова С.І. та Добкіна М.М. з обласного бюджету було виділено 200000$. Таким чином вдалося реалізувати проект по заміні даху, часткової заміни системи опалення та заміну дерев’яних вікон на нові енергозберігаючи склопакети.

У 2011 році виділяються кошти на ремонт фасадної частини школи.

Багато років поспіль в Гниличанській школі виникали проблеми з водопостачання, старий колгоспний водогін вийшов з ладу, тому у 2013 році було прийнято рішення про буріння автономної скважини, придбання глибинного насосу та налагодження власної водопостачальної мережі. Були придбанні труби, бойлери, умивальники та інше необхідне обладнання.

У 2014 році відновили вуличне освітлення на територіі школи.

На прохання вчителів та учнів школи був придбаний найсучасніший мультимедійний комплекс: інтерактивна мультимедійна дошка, проектор, сучасний ПК з ліцензійним програмним забезепеченням, та 2 ноутбуки. На сьогоднішній день аналогічного сучасного обаднання немає жодна школа району.

У 2014 році для кабінету математики були закуплені шкільні меблі: парти, стільці, шафи.